Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Зустріч З Дилером (юрк) 25/10/2009
Renault Club Forum > RENAULT - CLUB > Встречи Клуба > Львів
Страницы: 1, 2
Sergiy
Цитата(Renault_реклама @ 24.10.2009, 14:23) *
також правельно!!!! popcorn.gif popcorn.gif
шкода що неділя багато пива не випю!! dntknw.gif dntknw.gif

у мене про пиво взагалі не йдеться. маю вже 3 доби температуру 40. Максимум вдається збити - до 39,3. Хоч би цієї ночі не трясло...

медову з перцем, еротичний масаж і все гуд буде new_russian.gif
T@R@S
Цитата((Sensored) @ 24.10.2009, 16:51) *
Аби не причиною була Гера, а так все минеться.... pleasantry.gif
То завтра всі на 20:00? Там буде де машину припаркувати?

на коперніка коло палацу мистецтв нема парковки.

Цитата(Sergiy @ 24.10.2009, 20:00) *

ага і уде запалення з розривом серця:)))
T@R@S
Цитата(Renault_реклама @ 24.10.2009, 16:23) *
також правельно!!!! popcorn.gif popcorn.gif
шкода що неділя багато пива не випю!! dntknw.gif dntknw.gif

у мене про пиво взагалі не йдеться. маю вже 3 доби температуру 40. Максимум вдається збити - до 39,3. Хоч би цієї ночі не трясло...

аспірини, малини, сухі одяги, турбота і лікарняне.

Бажаю вдалого лікування.
(Censored)
Цитата(T@R@S @ 24.10.2009, 21:45) *
на коперніка коло палацу мистецтв нема парковки.

А шо тада дєлать? Де оставити? dntknw.gif dntknw.gif dntknw.gif
oleglviv
Цитата((Sensored) @ 24.10.2009, 23:10) *
А шо тада дєлать? Де оставити? dntknw.gif dntknw.gif dntknw.gif

Біля головної пошти.
(Censored)
Цитата(oleglviv @ 24.10.2009, 23:18) *
Біля головної пошти.

1. Це там рядом?
2. Будь ласка точну адресу, щоб я ввів в GPS/
T@R@S
Цитата((Sensored) @ 24.10.2009, 23:24) *
1. Це там рядом?
2. Будь ласка точну адресу, щоб я ввів в GPS/

ти що боєголовку націлюєш? головна пошта то є дна, навпроти входу якраз поставиш. словацького вулиця
Coordinates: 49°50'15"N 24°1'26"E
Sergiy
Цитата(oleglviv @ 24.10.2009, 20:18) *
Біля головної пошти.

так рядом навіть 100 м. не набереться
(Censored)
Цитата(T@R@S @ 24.10.2009, 23:58) *
ти що боєголовку націлюєш? головна пошта то є дна, навпроти входу якраз поставиш. словацького вулиця
Coordinates: 49°50'15"N 24°1'26"E

Дякую. Найдем тепер... popcorn.gif
dakkota
Цитата(Nazariy @ 23.10.2009, 9:43) *
[Наступний перелік - це люди, які так чи інакше приналежні до Львівської вітки/регіону, більшість навіть отримали СМС, проте жоден з них так і не відписався стосовно свого бажання чи небажання зустрітись:
[b]AndreyM
...
Nazariy
...
Важко сказати чому так (раптом тему було важко знайти, може вже давно не на Рено), але статистика така...їх - [color="#FF0000"]19
5.gif

добрий день! але я так зрозумів, що зустріч з дилером - це виключно для членів клубу...цитата від renault reklama: "На зустрічі мають бути тільки члени клубу та представники від дилера."
правила змінилися???
але якщо хочете знати то мене не буде. маю особисті плани на неділю. sorry.gif

Якщо уважно читати, що пишуть на форумі, то будете знати, що ви являетесь /пользователем/ членом клубу, так як е три рівні членства. Інша справа який це рівень. Прошу вибачення за офтоп.
Valeo
Цитата(Nazariy @ 23.10.2009, 12:00) *
good.gif

зрозуміло. я слідкую за форумом, на здибанку підтягнуся як тільки буде можливість. самі розумієте - жінка, робота, лінь... good.gif

Привіт!!!

.....лінь.... потрібно змінювати на інтереси.... наприклад - зустріч клубу - popcorn.gif
Sergiy
Цитата(Valeo @ 25.10.2009, 13:04) *
Привіт!!!

.....лінь.... потрібно змінювати на інтереси.... наприклад - зустріч клубу - popcorn.gif

розумні слова!
сьогодні будеш?
все таки день автомобіліста!
як нарахунок боулінгу з жінками правда?
T@R@S
і що? як зустріч минула?
oleglviv
Цитата(T@R@S @ 26.10.2009, 8:44) *
і що? як зустріч минула?

Дуже добре.)
(Censored)
Ще раз дякуєм за запрошення Роману Йосиповичу і звісно компліменти дружині..... flirt.gif зачёт!
T@R@S
Цитата(oleglviv @ 26.10.2009, 8:59) *
Дуже добре.)

Це не розповідь smile.gif. Завжид після зустрічей є фото і є описи:) Або щось одне з того всого. Хто зголоситься написати?

Цитата((Sensored) @ 26.10.2009, 11:57) *
Ще раз дякуєм за запрошення Роману Йосиповичу і звісно кампліменти дружині..... flirt.gif зачёт!

А чиїй дружині?smile.gif)
(Censored)
Цитата(T@R@S @ 26.10.2009, 14:58) *
А чиїй дружині?smile.gif)

Романа Йосиповича... popcorn.gif
Dealer
розказуйте що було.
Maksimka
Та то вже тре відписюватися в темі "Зустрічі у Львові". Ця ж тема створювалась для підрахунку людей і її вже можна закривати...
T@R@S
Я так розумію зустріч була фуфлова раз неможете нічого толком розказати. а навіщо нам тоді форум якщо ніхто нічим не буде ділитися.
В цій темі треба розповідати про зустріч як а була, а не в інших. Туго бачу з вами:))) Читайте книжки, тоді зможете писати.
Valeo
коли ж ми маємо час книжки читати ми ж на зустрічах.....
Sergiy
Цитата(T@R@S @ 27.10.2009, 7:38) *
Я так розумію зустріч була фуфлова раз неможете нічого толком розказати. а навіщо нам тоді форум якщо ніхто нічим не буде ділитися.
В цій темі треба розповідати про зустріч як а була, а не в інших. Туго бачу з вами:))) Читайте книжки, тоді зможете писати.

Хочу тебе переконати в тому що не була фуфловою!!!
Було обговоренне питання по знижках, також виготовлення імених карток для бажаючіх, було почути настоящу історію Рено у Львові, дізналися про де які Новинки, коли будуть представленні вони у Львові.
Maksimka
Цитата(T@R@S @ 27.10.2009, 8:38) *

Тарасе - ти ж модератор і мав би в першу чергу розуміти шо й до чого new_russian.gif . Я започаткував цю тему, щоб провести підрахунок людей і тільки. Саме тому вона й називалась "Опитування". Результати зустрічі можна було б описувати в "Зустрічах у Львові" або навіть в окремій темі "Зустріч з дилером" в "Офіційний дилер у Львові". rtfm.gif
Щодо опису зустрічі, якщо ти був "таким заклопотаним", що не зміг прийти (може власне книжку читав, хз), а на протязі робочого тижня тобі одному ніхто не пише трактат, що там було - це не привід об$ирати зустріч. 15.gif ranting2.gif
Сама зустріч розпочалася з анкетування. Стосовно обговорень, то як Сергій вже написав, піднімались питання по створенню реєстру членів клубу, так щоб знижки поширювались лише на визначене коло осіб, обговорювались ціни на новинки, задавались питання технічного характеру, ділились враженнями від експлуатації деяких моделей, також частина публіки не могла оминути увагою навіть політичну тему smile.gif , обговорювалась ініціатива по об'єднанню з Логан-клубом та можливість проведення спільних акцій з Офіційним дилером party.gif
Крім того, членів клубу чекали сувеніри (до речі, народ, а які у вас брелоки?), а також виступ місцевої розважальної трупи мініатюр alc_band.gif .
Нажаль, фото робив лише менеджер Тарас, тому наразі невідомо, чи ми будемо мати їх у свому розпорядженні.
Наприкінці Роман Йосипович нам запропонував занотувати його телефон, так шоб ми могли завжди до нього звернутись. telephone.gif
Slonjara
Дуже шкода що не зміг прийти. В дома жінка з тещею дуже хворі, не міг їх самих залишити.

Думаю на найближчій зустрічі більш детально можна буде почути про що спілкувалися.
T@R@S
Цитата(Maksimka @ 27.10.2009, 12:19) *
Тарасе - ти ж модератор і мав би в першу чергу розуміти шо й до чого new_russian.gif . Я започаткував цю тему, щоб провести підрахунок людей і тільки. Саме тому вона й називалась "Опитування". Результати зустрічі можна було б описувати в "Зустрічах у Львові" або навіть в окремій темі "Зустріч з дилером" в "Офіційний дилер у Львові". rtfm.gif
Щодо опису зустрічі, якщо ти був "таким заклопотаним", що не зміг прийти (може власне книжку читав, хз), а на протязі робочого тижня тобі одному ніхто не пише трактат, що там було - це не привід об$ирати зустріч. 15.gif ranting2.gif
Сама зустріч розпочалася з анкетування. Стосовно обговорень, то як Сергій вже написав, піднімались питання по створенню реєстру членів клубу, так щоб знижки поширювались лише на визначене коло осіб, обговорювались ціни на новинки, задавались питання технічного характеру, ділились враженнями від експлуатації деяких моделей, також частина публіки не могла оминути увагою навіть політичну тему smile.gif , обговорювалась ініціатива по об'єднанню з Логан-клубом та можливість проведення спільних акцій з Офіційним дилером party.gif
Крім того, членів клубу чекали сувеніри (до речі, народ, а які у вас брелоки?), а також виступ місцевої розважальної трупи мініатюр alc_band.gif .
Нажаль, фото робив лише менеджер Тарас, тому наразі невідомо, чи ми будемо мати їх у свому розпорядженні.
Наприкінці Роман Йосипович нам запропонував занотувати його телефон, так шоб ми могли завжди до нього звернутись. telephone.gif

Слухай, а халяви всім розкривати до мене то що мода пішла? тут тема про зустріч, тут щоб легше було знайти і опис має бути, обсирання не було, є лише запитання, котрі стосуються зустірчі і вражень, котрі описують і діляться. І запамятай - не твоє діло, що я робив і де ябув. І раджу не пхатися в мої особисті справи.
tucha
Цитата(T@R@S @ 27.10.2009, 14:11) *
Слухай, а халяви всім розкривати до мене то що мода пішла? тут тема про зустріч, тут щоб легше було знайти і опис має бути, обсирання не було, є лише запитання, котрі стосуються зустірчі і вражень, котрі описують і діляться. І запамятай - не твоє діло, що я робив і де ябув. І раджу не пхатися в мої особисті справи.

ну ти Тарас і злий swoon.gif
Maksimka
Цитата(T@R@S @ 27.10.2009, 14:11) *

Убіл... 10.gif
Модератор-флудератор chair.gif
ПС: Я створив цю тему. Я вказав для чого. Коли мета теми (підрахунок) вичерпалась, я запропонував її (тему) закрити. Я не міг контролювати флуд ні під час "актуальності" теми, ні тепер, опісля підрахунку (це, до речі, тонкий натяк).
Цитата
Я так розумію зустріч була фуфлова раз неможете нічого толком розказати.

Раз це не об$ирання, то звиняйте, я ваших епітетів не розумію. Якби ти так-во не висловлювався, то мо й я "не ліз би в твої справи"
T@R@S
Цитата(Maksimka @ 27.10.2009, 14:48) *
Убіл... 10.gif
Модератор-флудератор chair.gif
ПС: Я створив цю тему. Я вказав для чого. Коли мета теми (підрахунок) вичерпалась, я запропонував її (тему) закрити. Я не міг контролювати флуд ні під час "актуальності" теми, ні тепер, опісля підрахунку (це, до речі, тонкий натяк).

Раз це не об$ирання, то звиняйте, я ваших епітетів не розумію. Якби ти так-во не висловлювався, то мо й я "не ліз би в твої справи"

це було стимулюючим технічним завданням на написання розповіді на тему.
Sergiy
Цитата(T@R@S @ 27.10.2009, 14:03) *
це було стимулюючим технічним завданням на написання розповіді на тему.

хлопці спокійно
а то ще побєтеся!!!
T@R@S
Цитата(tucha @ 27.10.2009, 14:25) *
ну ти Тарас і злий swoon.gif

то я колись був злий. тепер я добрий. тепер прикінь яким я буду, коли розізлюся smile.gif)))))))))))))))))

Цитата(Sergiy @ 27.10.2009, 16:22) *
хлопці спокійно
а то ще побєтеся!!!

ага.
Maksimka
Флудери, маць вашу, закрийте тему...вона себе вичерпала....будуть хвоти, напишецця звіт.
closed.gif
(Censored)
Нічого собі не злий..... А якщо злий, а якщо ще місячні......уууу 33.gif
Renault_реклама
Цитата(Sergiy @ 24.10.2009, 20:00) *

це не реально. Алкоголь, розтертя тіла і секс при 40...
Це не можливо
Renault_реклама
Цитата(T@R@S @ 24.10.2009, 21:46) *
аспірини, малини, сухі одяги, турбота і лікарняне.

Бажаю вдалого лікування.

Дякую. Сподіваюсь, що запалення мине без наслідків і швидко.
T@R@S
Цитата(Renault_реклама @ 27.10.2009, 18:53) *
Дякую. Сподіваюсь, що запалення мине без наслідків і швидко.

Мине:) Головне відповідально ставитись.
Maksimka
Цитата(Renault_реклама @ 27.10.2009, 18:51) *
це не реально. Алкоголь, розтертя тіла і секс при 40...
Це не можливо

Дивно, я захворів десь в той же час (орієнтовно в п'ятницю), таку методику спробував, правда температура була може на градус нижча, алкоголем був глінтвейн (0,4л). Не скажу шо воно мені допомогло, хоча можливо таке зробити.
А от позавчора застосував методику незбивання температури - звичайно було важко, бо і горів увесь і трусило трохи...але витерпів, на другий ранок температура з 39 впала до 37,6, я почав пити парацетамол і цитрамон, сьодні зранку - 36,7 2.gif
T@R@S
Тут вже хай сергій чистить, а то скажуть всі що я ввів деспотію і чищу все під себе.
(Censored)
Пара фото з "ГазМяс", але всі сильно рухались, чи то мене трусило....
T@R@S
Цитата((Sensored) @ 28.10.2009, 19:10) *
Пара фото з "ГазМяс", але всі сильно рухались, чи то мене трусило....

точно:)) але ти перший хто тут засвітив світлинами:)))))))))))))))) різпект.
там Юра бачу був з сервісу. Про щось домовились?
На фото жінка п.Світлика?
(Censored)
Цитата(T@R@S @ 28.10.2009, 21:33) *
точно:)) але ти перший хто тут засвітив світлинами:)))))))))))))))) різпект.
там Юра бачу був з сервісу. Про щось домовились?
На фото жінка п.Світлика?

Та фото розмазані, решта взагалі зтер. Юра як завжди ухмилявся... А це так, жінка Йосиповича.
T@R@S
Цитата((Sensored) @ 28.10.2009, 21:10) *
Та фото розмазані, решта взагалі зтер. Юра як завжди ухмилявся... А це так, жінка Йосиповича.

та то не ухмилка, то стан душі:)))
Valeo
у Тараса є фото він же на фотоапарат знімав. Буду в салоні попрошу щоб виклав у форум свої фотки.
T@R@S
Цитата(Valeo @ 29.10.2009, 9:14) *
у Тараса є фото він же на фотоапарат знімав. Буду в салоні попрошу щоб виклав у форум свої фотки.

А Тарас - це хто?
oleglviv
Цитата(T@R@S @ 29.10.2009, 13:09) *
А Тарас - це хто?

Працівник Ю.Р.К. з Б. Хмельницького здається... Тому і звіт написати без фоток якось не клєється... Не той калінкор, панімаіш (с)..))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2014 IPS, Inc.