Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Офіційний дилер у Львові
Renault Club Forum > RENAULT - CLUB > Встречи Клуба > Львів
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
oleglviv
Цитата(Dealer @ 28.9.2010, 14:27) *

Ще одна королева авто-евакуаторів... бгггг
Sergiy
Цитата(Dealer @ 28.9.2010, 12:27) *

бачив читав
правда так зрозумів що дизеля не буде sad.gif
(Censored)
Цитата(Sergiy @ 28.9.2010, 20:16) *
бачив читав
правда так зрозумів що дизеля не буде sad.gif
Та яка тобі різниця і так купувати не будеш. Мені так хоть на керосіні буде... popcorn.gif
Marek
На ЮРК вже є Логани- Сандеро-МСВ із заводською газовою установкою.
Італійське обладнання , 4 покоління .
Marek
Цитата(oleglviv @ 28.9.2010, 17:01) *
Ще одна королева авто-евакуаторів... бгггг

Оце вже навряд чи.
Тож не Меган 2 турецької збірки ppp.gif
oleglviv
Цитата(Marek @ 1.10.2010, 17:19) *
Оце вже навряд чи.
Тож не Меган 2 турецької збірки ppp.gif

Моя колісниця була гішпанської збірки... еттта рас.
Ти віриш шо отой примітивний гібрид когейсько-французкого союзу нав"яже конкуренцію Фаетонам чи БМВ 7? Та йому до Грендера чи до Сонати як до неба рачки... етта два.
Sergiy
Цитата(oleglviv @ 2.10.2010, 21:03) *
Моя колісниця була гішпанської збірки... еттта рас.
Ти віриш шо отой примітивний гібрид когейсько-французкого союзу нав"яже конкуренцію Фаетонам чи БМВ 7? Та йому до Грендера чи до Сонати як до неба рачки... етта два.

Я щось не всіхав Ви тутка про що?
щось якась у Вас дискусія не понятна.
Marek
Цитата(oleglviv @ 2.10.2010, 23:03) *

1. Латітюд - Е клас.
До чого тут порівняння із Фаетоном чи 7 БМВ ?
2. Супер.... Кореєць від Хюндай - ото є машина smile.gif А Латітюд , кореєць від Самсунг (Самсунг в Кореї вважається кращою маркою від КІа-Хюндай) - то є лайно. Чудова логіка нашого споживача , ги...смішно.
(Censored)
Я пропуную купити коня, але годувати гречкою, тоді буде круто, обслуговування буде як для БМВ7.... new_russian.gif
Nazariy
Цитата((Sensored) @ 6.10.2010, 13:18) *
Я пропуную купити коня, але годувати гречкою, тоді буде круто, обслуговування буде як для БМВ7.... new_russian.gif

купиш коня???
ти купляй, а ми подивимось popcorn.gif
(Censored)
Цитата(Nazariy @ 6.10.2010, 13:31) *
купиш коня???
ти купляй, а ми подивимось popcorn.gif
Куплю, даже глаза затанірую.... dance.gif
Maksimka
Цитата((Sensored) @ 6.10.2010, 14:13) *
Куплю, даже глаза затанірую.... dance.gif

Той-во, тіко на вихлоп прямоток не став....а то ТО не пройдьош
oleglviv
Цитата(Marek @ 6.10.2010, 13:02) *
1. Латітюд - Е клас.
До чого тут порівняння із Фаетоном чи 7 БМВ ?
2. Супер.... Кореєць від Хюндай - ото є машина smile.gif А Латітюд , кореєць від Самсунг (Самсунг в Кореї вважається кращою маркою від КІа-Хюндай) - то є лайно. Чудова логіка нашого споживача , ги...смішно.

"Renault Latitude является одним из первых автомобилей в D-сегменте, который предлагает массажное кресло для водителя и новейший трех-зонный климат контроль с функцией Clean Relax. Это двухрежимний фильтр и ионизатор воздуха, который способен устранять из воздуха аллергены и бактерии. Также для него предусматривается бокс для ароматизатора со сменными картриджами." (с)
http://www.autoexpert.in.ua/ru/interesting...tude-09-10.html
Можливо з класом я і помилився... оцінював чисто візуально. Але і ти теж промазав.

Стосовно (Самсунг в Кореї вважається кращою маркою від КІа-Хюндай(с)) звідки така інфа? Ти проводив опитування серед корейців? Це як в анекдоті, "грузіни луччє чєм армянє... чєм луччє? чєм армянє..." А смішно напевно буде сервісменам Рено коли будуть дивитись на тих гавриків хто собі таку Чорну діру для запчастин купить і буде жити у них на сервсі.
Кста СМ5 не пішов у нас, може у нас народ неправильний, бо думає шо КІА-Хрюндай кращий за Самсунг?
Marek
Цитата(oleglviv @ 6.10.2010, 18:11) *
1.Ти проводив опитування серед корейців?
2.А смішно напевно буде сервісменам Рено коли будуть дивитись на тих гавриків хто собі таку Чорну діру для запчастин купить і буде жити у них на сервсі.

1. Звичайно проводив. А як ти здогадався. ? Молодець.
2. Х-Трейл (не усі), КОлеос, Теана - кліпають на заводі Самсунг. І щось сервісмени не тривожаться про запчастини. Найнадійніше Рено останнього часу : Самсунг якийсьтам (ліцензія Максими).

глобалізація, панімаєшь... pleasantry.gif

oleglviv
Цитата(Marek @ 6.10.2010, 20:09) *
...Х-Трейл (не усі), КОлеос, Теана - кліпають на заводі Самсунг....

В тому то і справа, що кліпають.... Молодець. Правильно все розумієш. бгггггг
Sergiy
Цитата(oleglviv @ 6.10.2010, 19:25) *
В тому то і справа, що кліпають.... Молодець. Правильно все розумієш. бгггггг

Пан Олег після того як продав Рено, бочав грузити його!
як на мене то ніц тутка такого не має
а що якщо фольци в Чопі клепають
а БМВ, Тойота у Росії, ну і Мерседеси на ЗАЗі
що тоді випливає?
tucha
і по чому буде той Латітюд?
з.і ціну побачив, то для ярих фанатів, дизайн трошки вчера, якщо не сказати по другому, прямий конкурент
http://hyundai.com.ua/cars/sonata/prices.html
tucha
Цитата(Marek @ 6.10.2010, 19:09) *
1. Звичайно проводив. А як ти здогадався. ? Молодець.
2. Х-Трейл (не усі), КОлеос, Теана - кліпають на заводі Самсунг. І щось сервісмени не тривожаться про запчастини. Найнадійніше Рено останнього часу : Самсунг якийсьтам (ліцензія Максими).

глобалізація, панімаєшь... pleasantry.gif

Maksimka
Цитата(Sergiy @ 7.10.2010, 10:17) *
Пан Олег після того як продав Рено, бочав грузити його!
як на мене то ніц тутка такого не має
а що якщо фольци в Чопі клепають
а БМВ, Тойота у Росії, ну і Мерседеси на ЗАЗі
що тоді випливає?

Фзахалі-то він його ше поки мав "не дуже любив" - тому-то й продав...
Та й не сподобалось йому не місце виготовлення, а насторожило слово "кліпають"
Marek
Кіа Сід словацького виробництва. Ото є супер машина disgust.gif

Народ, глобалізація наразі така, що толком і довідатись важко де автомобіль виготовлено і з яких комплектуючих smile.gif

От слов"янські "крутелики" спокійно купують Тойоти Кукурузери і Прадо арабського виготовлення. І нічо так катаються...
Maksimka
Цитата(Marek @ 7.10.2010, 11:34) *
Кіа Сід словацького виробництва. Ото є супер машина disgust.gif

Народ, глобалізація наразі така, що толком і довідатись важко де автомобіль виготовлено і з яких комплектуючих smile.gif

От слов"янські "крутелики" спокійно купують Тойоти Кукурузери і Прадо арабського виготовлення. І нічо так катаються...

Та глобалізація глобалізацією....проблема в тому шо якось складається враження шо дизайнери Рено працюють виключно над Концептами (які зазвичай їм вдаються), а серійні авто ваяють, розробляють і збирають безпосередні робітники на фабриках....я розумію таку політику стовідсоткового залучення персоналу для створення того чи іншого продукту, але тут здається перегинають палку, минаючи погодження менеджменту та маркетингу...
Marek
імхо, політика у них така : ставка на "сірість", уніфікацію і маловиразність.
іншого пояснення я не знаходжу.
Maksimka
Цитата(Marek @ 7.10.2010, 11:54) *
імхо, політика у них така : ставка на "сірість", уніфікацію і маловиразність.
іншого пояснення я не знаходжу.

іншими словами - підготовка до запуску заводу в Расєї...так би мовити, готуємо публіку до продукції, промацюємо ринок...споживчий потенціалтам таки більший ніж в Старому світі
Marek
о, Росія, 180 000 000 людей, більшість із яких їздять на Ладах....
Maksimka
Цитата(Marek @ 7.10.2010, 12:08) *
о, Росія, 180 000 людей, більшість із яких їздять на Ладах....

які вже пора міняти....то чому б не на Рено...МЦВ вже майже готове стати Ладою...підуть продажі Латітуди, і вона стане якоюсь малиною-горобиною...
стосовно кількості шось не те wink.gif , кіка нуликів бракне..
oleglviv
Цитата(Maksimka @ 7.10.2010, 10:51) *
Фзахалі-то він його ше поки мав "не дуже любив" - тому-то й продав...
Та й не сподобалось йому не місце виготовлення, а насторожило слово "кліпають"

То не я його не любив а воно мене любило, причому жорстко і завжди на СТО, особливо коли розраховуватись за ту любов доводилось грошима wink.gif Від тої любові плакав я гіркими сльозами:) Скажу так задумка, форми, концепція, вигляд - ета пядь, а от виконання надійність - ета два... Мова конкретно про мою бувшу колісницю.
Народ сів я оце в іншу, я неповірив власним вухам, виявляється по львівській бруківці можна ТИХО! їхати, і руль не гепає в руках, і мафон не треба на 20 підкручувати..... Хоча посадка не та, ручнік не той, кнопки Старт нема, але так тихооооооо))))
(Censored)
Цитата(oleglviv @ 7.10.2010, 12:50) *
То не я його не любив а воно мене любило, причому жорстко і завжди на СТО, особливо коли розраховуватись за ту любов доводилось грошима wink.gif Від тої любові плакав я гіркими сльозами:) Скажу так задумка, форми, концепція, вигляд - ета пядь, а от виконання надійність - ета два... Мова конкретно про мою бувшу колісницю.
Народ сів я оце в іншу, я неповірив власним вухам, виявляється по львівській бруківці можна ТИХО! їхати, і руль не гепає в руках, і мафон не треба на 20 підкручувати..... Хоча посадка не та, ручнік не той, кнопки Старт нема, але так тихооооооо))))

А яке зараз авто? Спочатку і моя тихо плила, а зараз починає дребізжати....
Maksimka
Цитата(oleglviv @ 7.10.2010, 12:50) *
....

І хто ж вона?
(Censored)
Цитата(Maksimka @ 7.10.2010, 12:55) *
І хто ж вона?

ВОНА- це Україна..... flirt.gif
Maksimka
Цитата((Sensored) @ 7.10.2010, 13:24) *

я б більше хвилювався, якби це була Чері Істар...
oleglviv
Цитата(Maksimka @ 7.10.2010, 13:35) *
я б більше хвилювався, якби це була Чері Істар...

Ось буде зустріч то постараюсь приїхати нев;)
Sergiy
Цитата(oleglviv @ 7.10.2010, 9:50) *

ченсо в мене вже 92 тис пробіг
поки по ходовій гуд, не гримить мафон не підкручую.
задоволений! dntknw.gif
Sergiy
Цитата((Sensored) @ 7.10.2010, 10:24) *

ага і то голуба, солнишко в клеточку, і маєчки в палосачку
така наша україна
!
Sergiy
Цитата(oleglviv @ 7.10.2010, 12:06) *
Ось буде зустріч то постараюсь приїхати нев;)

так ти вже прикупив щось?
Marek
Цитата(Sergiy @ 7.10.2010, 21:35) *
ченсо в мене вже 92 тис пробіг
поки по ходовій гуд, не гримить мафон не підкручую.
задоволений! dntknw.gif

Доволі поширений випадок експлуатації Меган 2.
В значної частини людей все прекрасно.
Але бувають випадки незадоволених власників. Завжди задумуюсь : тим кому "не пощастило" просто машина попалась "невдала" чи це всетаки особливості експлуатації.
Але зробімо поправку на львівські дороги останніх 5 років , по яких і експлуатувалися ці "проблемні" машини:)
Sergiy
Цитата(Marek @ 9.10.2010, 8:47) *
Але бувають випадки незадоволених власників. Завжди задумуюсь : тим кому "не пощастило" просто машина попалась "невдала" чи це всетаки особливості експлуатації.
Але зробімо поправку на львівські дороги останніх 5 років , по яких і експлуатувалися ці "проблемні" машини:)

всеж таки можливо і манера водіння,а можливо і авто, але то що попадають машини і слабіші, то факт, тому то діло таке.
по скрипу рипу треба порівнювати нове авто!
Sergiy
Доброго дня
Шановний Пане дилер, а скажіть Латітюд вже в Україні? я так зрозумів?
У Львові є?
а чи буде комплектація з дизельним двигуном?
tucha
Цитата(Sergiy @ 17.11.2010, 9:24) *
Доброго дня
У Львові є?

Є у Львові, я бачив. можеш сміло міняти свій мег.))))
Dealer
Цитата(Sergiy @ 17.11.2010, 10:24) *
Доброго дня
У Львові є?

Ми маємо в наявності два автомобіля : перша і друга комплектація.
2.0 варіатор стоїть на Зеленій.
2.5 автомат - на Хмельницького.
Дизелі наразі в Україні відсутні.
Sergiy
Цитата(Dealer @ 17.11.2010, 12:55) *
Ми маємо в наявності два автомобіля : перша і друга комплектація.
2.0 варіатор стоїть на Зеленій.
2.5 автомат - на Хмельницького.
Дизелі наразі в Україні відсутні.

дивився сьогодні
на Хмельницького
красавчик
Тойоті Кемрі, і всім у тому класі далеко пі......ти
красива машинка, салон файний!
мені сподобалося
так народ мусите в мене вентиляції купити на лімон Єрво
щоб я міг його придбати smile.gif
Sergiy
шановний дилер скажіть будь ласка, бул слухи що Дастер має появитися з коробкою Варіатор і двома кубами? покращеним салоном?
на скільки це так?
Dealer
2,0 варіатор у 2011 році.
більш точно повідомлю коли буде інформація.
Sergiy
Цитата(Dealer @ 31.1.2011, 15:20) *

ну будемо чекати!
Sergiy
Цитата(Dealer @ 31.1.2011, 16:20) *

і що ви можете сказати ось про аткі новини? http://vidgolos.com/92817-u-merezhi-zyavil...go-renault.html popcorn.gif pleasantry.gif
Maksimka
Цитата(Sergiy @ 31.5.2011, 7:23) *
і що ви можете сказати ось про аткі новини? http://vidgolos.com/92817-u-merezhi-zyavil...go-renault.html popcorn.gif pleasantry.gif

Хром рулить....а ше б хромовані дзеркала, рукчки! Було б саме те що тре пересічному водію офроаду. Правда тепер хромований кєнгурятник вноситиме певну дисгармонію з хромованою решіткою...
Worman
Цитата(Marek @ 9.10.2010, 11:47) *

Після більш ніж півроку експлуатації купленого в Олега агрегата можу сказати шо машина як машина. Ніяких особливих болчячок, окрім описаних на форумах не виявлено. Ходову, правда, прийшлося майже повністю перебрати після 5 років по львівських дорогах. Тепер тільки електропідсилювач погримує і салон. І "любило" Олега, мабуть, саме офіційне СТО, а не машинка. А то на альтернативному сервісі і розумному підході витрати по ремонту сміливо можна поділити на 2 wink.gif З дорогого - підрульовий таки прийшлося замінити, а то паяний шлейф обірвався і недавно катушки запалювання почали почергово вилітати. Добре шо Олег фазик замінив. smile.gif
tucha
Цитата(Worman @ 14.6.2011, 16:03) *
Після більш ніж півроку експлуатації купленого в Олега агрегата можу сказати шо машина як машина. Ніяких особливих болчячок, окрім описаних на форумах не виявлено. Ходову, правда, прийшлося майже повністю перебрати після 5 років по львівських дорогах. Тепер тільки електропідсилювач погримує і салон. І "любило" Олега, мабуть, саме офіційне СТО, а не машинка. А то на альтернативному сервісі і розумному підході витрати по ремонту сміливо можна поділити на 2 wink.gif З дорогого - підрульовий таки прийшлося замінити, а то паяний шлейф обірвався і недавно катушки запалювання почали почергово вилітати. Добре шо Олег фазик замінив. smile.gif

Машинка вернулась в клюб))))
(Censored)
Диллер доброго дня!
Так як ви мало пишете то хочу підкинути трохи роботи)
Мене цікавлять ціни і деякі поради:

Скільки коштують задні амортизатори Монро на Сімбу а також робота?

Коли потрібно замінити масло в коробці?
В ГУРі?
Тормозну речовину?
Хочу щоб написали каменти і критичний термін, а також ціни + робота.
Буду дуже вдячний!)
(Censored)
Диллллер заснув?!!!!! dntknw.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2014 IPS, Inc.